ok

100%

praktyki

3

miesiące nauki

2

lata kontraktu

  • Nabór:06.05.2019

miejsce szkoleniaWarszawa

rozpoczęcie naukiMaj 2019

liczba godzin nauki60

tryb naukidzienny i wieczorowy

temat szkoleniaJava

warunek koniecznydużo chęci 🙂

al. Jerozolimskie 96, Warszawa, Polska
C_school składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap "basen" będzie trwał 60 godzin i przygotuje Cię do głównej części nauki programowania trwającej 320 godzin.

Program nauki w C_school oparty jest na trzech filarach

nr 1
Nauka języka Java od podstaw
Testowanie jednostkowe
Wzorce projektowe
Nauka technik programowania obiektowego i elementów programowania funkcyjnego
Podstawy programowania wielowątkowego
nr 2
Nauka wybranych technologii przemysłowych języka Java
Wprowadzenie do standardu Java Enterprise Edition
Technologie persystencji danych
nr 3
Podstawy relacyjnych baz danych i języka SQL
Poznanie narzędzi towarzyszących wytwarzaniu oprogramowania
Narzędzia pracy zespołowej, metodyki zwinne (agile)
Narzędzia budowania, analizy i inspekcji kodu
Środowiska IDE, repozytoria i system kontroli wersji
  • O nas
  • Kompetencje
  • Przestrzeń
  • Komunikacja
  • Globalnie
  • Społeczność

O nas

Kadrę C_school tworzą doświadczeni trenerzy i gwiazdy IT. Specjaliści metodyki nauczania oraz doświadczeni programiści. Zbudowaliśmy program edukacji technologicznej, która odpowiada na realne potrzeby rynku pracy i w 100% wykorzystuje potencjał i talent uczestników.

Kompetencje

Technologia to przestrzeń dynamiczna. Dzięki modelowi intensywnej nauki na kursie programowania, w ciągu kilku miesięcy zdobędziesz praktyczne umiejętności, w zakresie najczęściej wykorzystywanych technologii na rynku.

Przestrzeń

C_school to miejsce spotkań specjalistów i miłośników nowych technologii. Tu zrealizujesz swoje pomysły, dostaniesz narzędzia niezbędne do rozwoju swoich zainteresowań i wymienisz się doświaczeniami z praktykami programowania.

Komunikacja

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć globalną przygodę z technologią. Dzięki połączeniu wiedzy i swojego zaangażowania otrzymasz nieograniczone możliwości do pracy na całym świecie.

Globalnie

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na rozpoczęcie swoje globalnej przygody z technologią. Dzięki połączeniu wiedzy i swojego zaangażowania otrzymasz nieograniczone możliwości do pracy na całym świecie.

Społeczność

IT Friends to społeczność ludzi, którzy kochają nowe technologie. Lubimy dzielić się wiedzą, spotykać się i wymieniać doświadczeniami. Przyjaźnimy się i lubimy wspólnie spędzać czas, również off-line.

Co robimy

peer_to_code

W oparciu o metodę Peer coaching stwarzamy przestrzeń do wymiany doświadczeń. Wierzymy, że wszyscy uczestnicy posiadają wiedzę, z której inne osoby mogą korzystać. Umiejętności te mogą przeplatać między sobą: umiejętności komunikacyjne, zarządzania projektem czy technologicznie w zakresie kodu lub rozwiązywania problemów analitycznych. Wartością jest możliwość wymiany wiedzy bez obawy przed krytyką czy oceną.

etapy nauki

Kurs programowania oparty jest o program, w którym każdy etap nauki daje możliwość zweryfikowania dotychczas zdobytych umiejętności. Poprzez systematyczną współpracę z trenerami, każdy uczestnik będzie świadom postępów w nauce oraz kierunku rozwoju swojej wiedzy.

współpraca

Dla wszystkich osób, które z sukcesem ukończą naukę w C_school przygotujemy ofertę współpracy w projektach IT.

Jak to działa?
1
Aplikacja poprosimy Cię o CV i odpowiedź na kilka pytań
2
prosty test
3
rozmowa kwalifikacyjna
4
decyzja o zakwalifikowaniu
5
podpisanie umowy
6
szkolenie
7
test końcowy
8
rozpoczęcie pracy w connectis_ (na min. 2 lata)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie mogę rozpocząć naukę?

Uczymy w trzech miastach w Polsce – w Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, śledź naszą stronę i fanpage na Facebooku. Tam na bieżąco pojawiają się informacje o kolejnych edycjach.

Ile czasu trwa nauka?

Nauka trwa około 3 – 4 miesięcy. Przygotowaliśmy dla Ciebie zajęcia z programowania pod okiem najlepszych specjalistów i praktyków IT. Dodatkowo czekają na Ciebie godziny indywidualnych konsultacji online oraz dużo zadań domowych, podczas których będziesz utrwalać i pogłębiać wiedzę zdobytą podczas zajęć w C_school.

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych i pracowitych osób, które swoje zamiłowanie do technologii chcą wykorzystać w pracy zawodowej. Szukamy studentów i absolwentów. Ludzi dociekliwych i chcących rozpocząć pracę w branży IT. Szukamy osób, które lubią współpracować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. A co najważniejsze, mają odwagę do podjęcia nowych wyzwań i systematycznej pracy.

Czy muszę programować, aby wziąć udział w C_school?

Nie musisz. Ważne, abyś miał dobre umiejętności analitycznego myślenia.

Na jakim poziomie muszę znać język angielski?

Twoja znajomość angielskiego musi pozwalać na swobodną komunikację. Będzie Ci ona potrzebna do pracy w zespołach zadaniowych oraz do zapoznawania się z dokumentacją.

Jakie szanse na ukończenie C_school ma osoba nieznająca IT?

To, że nie znasz jeszcze żadnego języka programowania, nie jest przeszkodą w ukończeniu C_school z sukcesem. Na pewno musisz włożyć dużo pracy własnej w to, aby systematycznie pogłębiać zdobywaną wiedzę. Ale bez obaw, jesteśmy po to, by Cię tego nauczyć i pomóc zrozumieć tajemnice IT.

Kocham mój komputer, czy mogę z niego korzystać w czasie zajęć?

Jasne. Wiemy, jak bardzo lubicie pracować na swoim sprzęcie, dlatego bez problemu możecie korzystać ze swoich laptopów w czasie wszystkich zajęć.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się zwykle w piątki 17-20 oraz w weekendy 9-17.

Kiedy mogę zacząć naukę?

Naukę w Connectis School możesz rozpocząć, gdy uzyskasz pozytywny wynik w procesie rekrutacji.

Ile to kosztuje?

Niezależnie od tego, ile kosztuje dany kurs, to my ponosimy koszty. Zależy nam na wspieraniu zdolnych ludzi. Bezpłatne uczestnictwo w C_school to jednocześnie pierwszy etap przygotowujący do współpracy z CONNECTIS_ i szansa na 2-letni kontrakt w prestiżowych projektach IT . Wspieramy zdobywanie kompetencji technologicznych i rozwój Twojej kariery.

Czy dam sobie radę?

Przeprowadzamy staranny proces rekrutacyjny. Przy decyzji o nauce nowego zawodu – konieczna jest gwarancja, że zainwestowany wysiłek przełoży się na realne kwalifikacje i zmianę kariery zawodowej. Dlatego jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacyjny – wierzymy, że sobie poradzisz!

Czy to jest dobra szkoła programowania?

Współpracujemy z Politechniką Warszawską. Nasi trenerzy to Gwiazdy IT. W C_school kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne. Celem jest nauka praktycznych umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia pracy w IT. W Connectis zatrudniamy wysokiej klasy profesjonalistów i właśnie takich specjalistów kształcimy.

Zaprojektowaliśmy pierwszy w Polsce model bezpłatnej edukacji technologicznej, która przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy w branży IT.

PISZĄ O NAS

masz więcej pytań? napisz do nas office@cschool.pl

Administratorem danych osobowych jest Connectis Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, e-mail: office.pl@connectis.pl (dalej jako „Spółka”). Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, którego funkcję w Spółce pełni Maria Lothamer, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, adres email: iod@connectis.pl. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym/w związku ze złożeniem zapytania drogą mailową będą przetwarzane w celu kontaktu z Klientem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), rozumianego jako uzasadniony interes administratora danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na pytanie Klienta. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Connectis, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Connectis na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu usprawnienia kontaktu z Klientem.