ok

100%

praktyki

3

miesiące nauki

2

lata kontraktu

  • Nabór:01.11.2018

miejsce szkoleniaWarszawa

rozpoczęcie naukiListopad 2018

liczba godzin nauki200

tryb naukipopołudnia oraz weekendy

temat szkoleniaJava

warunek konieczny-

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa, Polska
Dokładna data rozpoczęciu kursu nie jest jeszcze znana, ale nabór rozpoczniemy już tej jesieni! 🙂

Program nauki w C_school oparty jest na trzech filarach

nr 1
Nauka języka Java od podstaw
Testowanie jednostkowe
Wzorce projektowe
Nauka technik programowania obiektowego i elementów programowania funkcyjnego
Podstawy programowania wielowątkowego
nr 2
Nauka wybranych technologii przemysłowych języka Java
Wprowadzenie do standardu Java Enterprise Edition
Technologie persystencji danych
nr 3
Podstawy relacyjnych baz danych i języka SQL
Poznanie narzędzi towarzyszących wytwarzaniu oprogramowania
Narzędzia pracy zespołowej, metodyki zwinne (agile)
Narzędzia budowania, analizy i inspekcji kodu
Środowiska IDE, repozytoria i system kontroli wersji
  • O nas
  • Kompetencje
  • Przestrzeń
  • Komunikacja
  • Globalnie
  • Społeczność

O nas

Kadrę C_school tworzą doświadczeni trenerzy i gwiazdy IT. Specjaliści metodyki nauczania oraz doświadczeni programiści. Zbudowaliśmy program edukacji technologicznej, która odpowiada na realne potrzeby rynku pracy i w 100% wykorzystuje potencjał i talent uczestników.

Kompetencje

Technologia to przestrzeń dynamiczna. Dzięki modelowi intensywnej nauki na kursie programowania, w ciągu kilku miesięcy zdobędziesz praktyczne umiejętności, w zakresie najczęściej wykorzystywanych technologii na rynku.

Przestrzeń

C_school to miejsce spotkań specjalistów i miłośników nowych technologii. Tu zrealizujesz swoje pomysły, dostaniesz narzędzia niezbędne do rozwoju swoich zainteresowań i wymienisz się doświaczeniami z praktykami programowania.

Komunikacja

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć globalną przygodę z technologią. Dzięki połączeniu wiedzy i swojego zaangażowania otrzymasz nieograniczone możliwości do pracy na całym świecie.

Globalnie

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na rozpoczęcie swoje globalnej przygody z technologią. Dzięki połączeniu wiedzy i swojego zaangażowania otrzymasz nieograniczone możliwości do pracy na całym świecie.

Społeczność

IT Friends to społeczność ludzi, którzy kochają nowe technologie. Lubimy dzielić się wiedzą, spotykać się i wymieniać doświadczeniami. Przyjaźnimy się i lubimy wspólnie spędzać czas, również off-line.

Co robimy

peer_to_code

W oparciu o metodę Peer coaching stwarzamy przestrzeń do wymiany doświadczeń. Wierzymy, że wszyscy uczestnicy posiadają wiedzę, z której inne osoby mogą korzystać. Umiejętności te mogą przeplatać między sobą: umiejętności komunikacyjne, zarządzania projektem czy technologicznie w zakresie kodu lub rozwiązywania problemów analitycznych. Wartością jest możliwość wymiany wiedzy bez obawy przed krytyką czy oceną.

etapy nauki

Kurs programowania oparty jest o program, w którym każdy etap nauki daje możliwość zweryfikowania dotychczas zdobytych umiejętności. Poprzez systematyczną współpracę z trenerami, każdy uczestnik będzie świadom postępów w nauce oraz kierunku rozwoju swojej wiedzy.

współpraca

Dla wszystkich osób, które z sukcesem ukończą naukę w C_school przygotujemy ofertę współpracy w projektach IT.

Jak to działa?
1
Aplikacja poprosimy Cię o CV i odpowiedź na kilka pytań
2
prosty test
3
rozmowa kwalifikacyjna
4
decyzja o zakwalifikowaniu
5
podpisanie umowy
6
szkolenie
7
test końcowy
8
rozpoczęcie pracy w connectis_ (na min. 2 lata)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie mogę rozpocząć naukę?

Uczymy w trzech miastach w Polsce – w Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, śledź naszą stronę i fanpage na Facebooku. Tam na bieżąco pojawiają się informacje o kolejnych edycjach.

Ile czasu trwa nauka?

Nauka trwa około 3 – 4 miesięcy. Przygotowaliśmy dla Ciebie zajęcia z programowania pod okiem najlepszych specjalistów i praktyków IT. Dodatkowo czekają na Ciebie godziny indywidualnych konsultacji online oraz dużo zadań domowych, podczas których będziesz utrwalać i pogłębiać wiedzę zdobytą podczas zajęć w C_school.

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych i pracowitych osób, które swoje zamiłowanie do technologii chcą wykorzystać w pracy zawodowej. Szukamy studentów i absolwentów. Ludzi dociekliwych i chcących rozpocząć pracę w branży IT. Szukamy osób, które lubią współpracować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. A co najważniejsze, mają odwagę do podjęcia nowych wyzwań i systematycznej pracy.

Czy muszę programować, aby wziąć udział w C_school?

Nie musisz. Ważne, abyś miał dobre umiejętności analitycznego myślenia.

Na jakim poziomie muszę znać język angielski?

Twoja znajomość angielskiego musi pozwalać na swobodną komunikację. Będzie Ci ona potrzebna do pracy w zespołach zadaniowych oraz do zapoznawania się z dokumentacją.

Jakie szanse na ukończenie C_school ma osoba nieznająca IT?

To, że nie znasz jeszcze żadnego języka programowania, nie jest przeszkodą w ukończeniu C_school z sukcesem. Na pewno musisz włożyć dużo pracy własnej w to, aby systematycznie pogłębiać zdobywaną wiedzę. Ale bez obaw, jesteśmy po to, by Cię tego nauczyć i pomóc zrozumieć tajemnice IT.

Kocham mój komputer, czy mogę z niego korzystać w czasie zajęć?

Jasne. Wiemy, jak bardzo lubicie pracować na swoim sprzęcie, dlatego bez problemu możecie korzystać ze swoich laptopów w czasie wszystkich zajęć.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się popołudniami i w weekendy. W tygodniu kodujemy zazwyczaj od 16, w soboty i niedziele od 9.

Kiedy mogę zacząć naukę?

Naukę w Connectis School możesz rozpocząć, gdy uzyskasz pozytywny wynik w procesie rekrutacji.

Ile to kosztuje?

Niezależnie od tego, ile kosztuje dany kurs, to my ponosimy koszty. Zależy nam na wspieraniu zdolnych ludzi. Bezpłatne uczestnictwo w C_school to jednocześnie pierwszy etap przygotowujący do współpracy z CONNECTIS_ i szansa na 2-letni kontrakt w prestiżowych projektach IT . Wspieramy zdobywanie kompetencji technologicznych i rozwój Twojej kariery.

Czy dam sobie radę?

Przeprowadzamy staranny proces rekrutacyjny. Przy decyzji o nauce nowego zawodu – konieczna jest gwarancja, że zainwestowany wysiłek przełoży się na realne kwalifikacje i zmianę kariery zawodowej. Dlatego jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacyjny – wierzymy, że sobie poradzisz!

Czy to jest dobra szkoła programowania?

Współpracujemy z Politechniką Warszawską. Nasi trenerzy to Gwiazdy IT. W C_school kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne. Celem jest nauka praktycznych umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia pracy w IT. W Connectis zatrudniamy wysokiej klasy profesjonalistów i właśnie takich specjalistów kształcimy.

Zaprojektowaliśmy pierwszy w Polsce model bezpłatnej edukacji technologicznej, która przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy w branży IT.

PISZĄ O NAS

masz więcej pytań? napisz do nas office@cschool.pl