ok

100%

praktyki

3

miesiące nauki

2

lata kontraktu

Zaprojektowaliśmy pierwszy w Polsce model bezpłatnej edukacji technologicznej, która przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy w branży IT.

  Program nauki w C_school oparty jest na trzech filarach

  nr 1
  ISTQB FOUNDATION LEVEL
  Czym jest testowanie?
  Rodzaje testów
  Przypadki oraz scenariusze testowe
  Zgłaszanie defektów + Zarządzanie testami
  nr 2
  AUTOMATYZACJA + WSPARCIE NARZĘDZIOWE
  SOAP UI
  Selenium webdriver
  nr 3
  Podstawy Java +Kontrola wersji
  Nauka języka Java od podstaw
  Podstawy Continous Integration
  Środowiska IDE i System kontroli wersji narzędzi budowania kodu
  • O nas
  • Kompetencje
  • Przestrzeń
  • Komunikacja
  • Globalnie
  • Społeczność

  O nas

  Kadrę C_school tworzą doświadczeni trenerzy i gwiazdy IT. Specjaliści metodyki nauczania oraz doświadczeni programiści. Zbudowaliśmy program edukacji technologicznej, która odpowiada na realne potrzeby rynku pracy i w 100% wykorzystuje potencjał i talent uczestników.

  Kompetencje

  Technologia to przestrzeń dynamiczna. Dzięki modelowi intensywnej nauki, w ciągu kilku miesięcy zdobędziesz praktyczne umiejętności, w zakresie najczęściej wykorzystywanych technologii na rynku.

  Przestrzeń

  C_school to miejsce spotkań specjalistów i miłośników nowych technologii. Tu zrealizujesz swoje pomysły, dostaniesz narzędzia niezbędne do rozwoju swoich zainteresowań i wymienisz się doświaczeniami z praktykami programowania.

  Komunikacja

  Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć globalną przygodę z technologią. Dzięki połączeniu wiedzy i swojego zaangażowania otrzymasz nieograniczone możliwości do pracy na całym świecie.

  Globalnie

  Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na rozpoczęcie swoje globalnej przygody z technologią. Dzięki połączeniu wiedzy i swojego zaangażowania otrzymasz nieograniczone możliwości do pracy na całym świecie.

  Społeczność

  IT Friends to społeczność ludzi, którzy kochają nowe technologie. Lubimy dzielić się wiedzą, spotykać się i wymieniać doświadczeniami. Przyjaźnimy się i lubimy wspólnie spędzać czas, również off-line.

  Co robimy

  peer_to_code

  W oparciu o metodę Peer coaching stwarzamy przestrzeń do wymiany doświadczeń. Wierzymy, że wszyscy uczestnicy posiadają wiedzę, z której inne osoby mogą korzystać. Umiejętności te mogą przeplatać między sobą: umiejętności komunikacyjne, zarządzania projektem czy technologicznie w zakresie kodu lub rozwiązywania problemów analitycznych. Wartością jest możliwość wymiany wiedzy bez obawy przed krytyką czy oceną.

  etapy nauki

  Uczymy w oparciu o program, w którym każdy etap nauki daje możliwość zweryfikowania dotychczas zdobytych umiejętności. Poprzez systematyczną współpracę z trenerami, każdy uczestnik będzie świadom postępów w nauce oraz kierunku rozwoju swojej wiedzy.

  współpraca

  Dla wszystkich osób, które z sukcesem ukończą naukę w C_school przygotujemy ofertę współpracy w projektach IT.

  Jak to działa?
  1
  Aplikacja poprosimy Cię o CV i odpowiedź na kilka pytań
  2
  prosty test
  3
  rozmowa kwalifikacyjna
  4
  decyzja o zakwalifikowaniu
  5
  podpisanie umowy
  6
  szkolenie
  7
  test końcowy
  8
  rozpoczęcie pracy w connectis_ (na min. 2 lata)


  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Gdzie mogę rozpocząć naukę?

  Uczymy w trzech miastach w Polsce – w Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, śledź naszą stronę i fanpage na Facebooku. Tam na bieżąco pojawiają się informacje o kolejnych edycjach.

  Ile czasu trwa nauka?

  Nauka trwa około 3 – 4 miesięcy. Przygotowaliśmy dla Ciebie zajęcia z programowania pod okiem najlepszych specjalistów i praktyków IT. Dodatkowo czekają na Ciebie godziny indywidualnych konsultacji online oraz dużo zadań domowych, podczas których będziesz utrwalać i pogłębiać wiedzę zdobytą podczas zajęć w C_school.

  Kogo szukamy?

  Szukamy ambitnych i pracowitych osób, które swoje zamiłowanie do technologii chcą wykorzystać w pracy zawodowej. Szukamy studentów i absolwentów. Ludzi dociekliwych i chcących rozpocząć pracę w branży IT. Szukamy osób, które lubią współpracować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. A co najważniejsze, mają odwagę do podjęcia nowych wyzwań i systematycznej pracy.

  Czy muszę programować, aby wziąć udział w C_school?

  Nie musisz. Ważne, abyś miał dobre umiejętności analitycznego myślenia.

  Na jakim poziomie muszę znać język angielski?

  Twoja znajomość angielskiego musi pozwalać na swobodną komunikację. Będzie Ci ona potrzebna do pracy w zespołach zadaniowych oraz do zapoznawania się z dokumentacją.

  Jakie szanse na ukończenie C_school ma osoba nieznająca IT?

  To, że nie znasz jeszcze żadnego języka programowania, nie jest przeszkodą w ukończeniu C_school z sukcesem. Na pewno musisz włożyć dużo pracy własnej w to, aby systematycznie pogłębiać zdobywaną wiedzę. Ale bez obaw, jesteśmy po to, by Cię tego nauczyć i pomóc zrozumieć tajemnice IT.

  Kocham mój komputer, czy mogę z niego korzystać w czasie zajęć?

  Jasne. Wiemy, jak bardzo lubicie pracować na swoim sprzęcie, dlatego bez problemu możecie korzystać ze swoich laptopów w czasie wszystkich zajęć.

  Kiedy odbywają się zajęcia?

  Zajęcia odbywają się popołudniami i w weekendy. W tygodniu kodujemy zazwyczaj od 16, w soboty i niedziele od 9.

  Kiedy mogę zacząć naukę?

  Naukę w Connectis School możesz rozpocząć, gdy uzyskasz pozytywny wynik w procesie rekrutacji.

  Ile to kosztuje?

  Niezależnie od tego, ile kosztuje dany kurs, to my ponosimy koszty. Zależy nam na wspieraniu zdolnych ludzi. Bezpłatne uczestnictwo w C_school to jednocześnie pierwszy etap przygotowujący do współpracy z CONNECTIS_ i szansa na 2-letni kontrakt w prestiżowych projektach IT . Wspieramy zdobywanie kompetencji technologicznych i rozwój Twojej kariery.

  Czy dam sobie radę?

  Przeprowadzamy staranny proces rekrutacyjny. Przy decyzji o nauce nowego zawodu – konieczna jest gwarancja, że zainwestowany wysiłek przełoży się na realne kwalifikacje i zmianę kariery zawodowej. Dlatego jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacyjny – wierzymy, że sobie poradzisz!

  Czy to jest dobra szkoła programowania?

  Współpracujemy z Politechniką Warszawską. Nasi trenerzy to Gwiazdy IT. W C_school kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne. Celem jest nauka praktycznych umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia pracy w IT. W Connectis zatrudniamy wysokiej klasy profesjonalistów i właśnie takich specjalistów kształcimy.

  masz więcej pytań? napisz do nas office@cschool.pl